هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةمعرفي بازي هاي جديد Icon_mini_portal_enأحدث الصورجستجوثبت نامورود

معرفي بازي هاي جديد

2 مشترك
نويسندهپيام
emperor 69
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

تعداد پستها : 13
Registration date : 2008-06-23

معرفي بازي هاي جديد Empty
پستعنوان: معرفي بازي هاي جديد   معرفي بازي هاي جديد Icon_minitimeالإثنين يونيو 23, 2008 2:35 pm

در این تاپیک به معرفی بازی های جدید میپردازیم

برای شروع

battlefield:bad company
شما در این بازی رهبری یک گروه رو در یک جنگ تمام عیار به عهده خواهید داشت که هدف در این بازی بدست اوردن پول میباشد از ویژگی های این بازی میتوان به تاثیر گذار بودن محیط اشاره کرد که بسیار روی ان کار کرده اند
این بازی برای دو کنسول x360 وps3 توسط ea عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار این بازی در همین ماه خواهد بود
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mahmoodbahlooli
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
mahmoodbahlooli

تعداد پستها : 18

پستعنوان: metal gear solid4   معرفي بازي هاي جديد Icon_minitimeالإثنين يونيو 23, 2008 5:43 pm

این بازی تازه 1 هفتهای هستش اومده برای کنسول ps3 کسانی که این کنسول دارن بازی نکنن انگار هنوز بازی نکردن 3 شماره قبل برای کنسول های

شماره 1 برای ps1 gamecube

2و3 برای ps2

4 برای ps3

وارد بازار شده از دست ندینش
emperor 69
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

پستعنوان: رد: معرفي بازي هاي جديد   معرفي بازي هاي جديد Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 24, 2008 11:14 am

alone in the dark

این بازی مدتی است که منتشر شده و شما در این بازی در نقش یک بازرس به نام edward خواهید بود و ماموریت شما کشف رازی هستش که در سنترال پارک وجود داره

من خودم این بازی رو بازی کردم و بنظر من کنترل بازی خیلی مشکل داره رو اعصاب ادمه در مورد گرافیک بازی هم باید بگم در حد معمول کارشده
emperor 69
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

پستعنوان: رد: معرفي بازي هاي جديد   معرفي بازي هاي جديد Icon_minitimeالأربعاء يونيو 25, 2008 4:53 am

the bourne conspiracy:

این بازی مدتی هست که برای دو کنسول x360 و ps3 عرضه شده است

این بازی در سبک اکشن است وشما در این بازی میتوانید جنگ های تن به تن و ماشین سواری و کار با سلاح گرم رو تجربه کنید

از نظر گرافیکی بسیار خوب کارشده وشما در بازی صحنه های سینمایی بسار زیبایی را مشاهده خواهید کرد

من خودم این بازی رو تموم کردم وخیلی خوشم اومد و به دوستان توصیه میکنم که حتمآ این بازی رو بازی کنند
emperor 69
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

پستعنوان: رد: معرفي بازي هاي جديد   معرفي بازي هاي جديد Icon_minitimeالجمعة يوليو 04, 2008 4:44 am

beijing 2008:این بازی المپیک سال 2008 چین میباشد که چند روزی هست که وارد بازار شده است در این بازی شما ورزش هایی چون:دو و شنا و تیراندازی و جودو و پرتاب وزنه و ... میتوانید تجربه کنید من خودم این بازی رو بازی کردم وبه نظر من خیلی طبیعی کار شده و یکی از مشکلات بازی ایجاد کردن قدرت وسرعت هستش که با انتخاب دکمه های نا مناسب برای این کار بسیار دشوار شده است

معرفي بازي هاي جديد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-